بیستم اسفند بود که تارزان غیرتی نیومد دانشگاه و از قبلش هم به من گفته بود و قرار بود به جاش برم سر کلاس کارگاه آمار بعد اونجا فهمیدم که ترم پیش استاد کارگاه ما چقدر هیچی یادمون نداده! منی که بیست کلاسش بودم هیچی از اینایی که استاد تارزان میگه بلد نیستم و ازش اجازه گرفتم که بعد از اون کلاساش رو برم و در نتیجه الان دوشنبه‌ها تا شش دانشگاهم و تا برسم خونه شده شش و نیم و تا بخوام یکم ولو شم شده هشت و منم که تنبل عمرا درس بخونم به جز این سه شنبه هم تا ساعت ۴ دانشگاهم و چون دو تا آز و یک درس تخصصی سخت دارم به صورت گاو گیجه گرفته میام خونه و نمیشه اصلا روم حساب کرد خلاصه که امروز تنها فرصتیه که درس‌های دوشنبه و سه‌شنبه و چهارشنبه رو بخونم برای همین امروز دو تا گزارش‌کار آزمایشگاه نوشتم مقدار زیادی بیوشیمی خوندم و بعد از کمی استراحت میریم که داشته باشیم فیزیولوژی گیاهی تا هفت نسلم رو آسفالت کنه اتوبان ۸ بانده بسازه از روی دهان‌مون. تازه بعدشم باید درس جلسه قبل کارگاه آمارم رو مرور کنم و یک سوال فنی کی اینجا به شکل خیلی خفنی به نرم افزار spss مسلطه؟ یک سوالی داشتم که استاد گرامی هم بلد نبود جوابمو بده!
و بازم خدا لعنتش کنه اونی رو که چارت مسخره و احمقانه ما رو نوشته به زمین گرم بخوری الهی!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش بافت مو Francine خلاصه راهنمای بکارگیری استاندارد حسابداری شماره ۱۶ آموزش آرایشگری کربلایی سید جواد حسینی drahmad فشرده دانلود ماهی های دریای کابل!