یکی از دوستام میگفت چون من فلان دوست مشترک‌مون رو دوست داشتم و بهش محبت میکردم بیساری برگشته بهم گفته دارم دچار انحراف اخلاقی میشم و دچار همجنس گرایی میشم!
حالا شما فکر کنید من هر روز قربون صدقه تارزان میرم وقتی سر چیزهای کوچک میترسه دلم ضعف میره براش به طور مثال دیروز قورباغه تو دست من بود میخواستم بهش نشون بدم که چطوری باید نخاعیش کنه بعد هی میرفت عقب. 
من از اینکه موقع رانندگی یا حتی سرکلاس فیلم بگیرم و بعدش بارها و بارها ببینم لذت میبرم از اینکه یه وقتایی عین یه گربه ملوس میشه مظلوم میشه خوشم میاد و از تک تک کارهاش لذت میبرم به جز گریه کردنش که دوست دارم برم اونی که اشک جیگر منو در آورده پیدا کنم جیگرشو در بیارم بندازم جلو سگا.
میدونید من قبل از اینکه با تارزان غیرتی آشنا شم خیلی راحت بدون اینکه حس کنم وجود یکی مثل اون تو زندگیم کمه زندگی میکردم ولی الان میدونم اگه یه روزی نباشه زندگی من خیلی سخت میشه آخه الان دیگه بودنش رو تجربه کردم میدونم بودن یه تارزان غیرتی باحال و بامزه چه شکلیه الهی که بمونه برای من و بقیه
برای همه‌تون یه تارزان غیرتی باحال خفن آرزومندم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نفسکش توسعه دیدگاه های مهندسی عمران-مهندسی معماری و مدیریت پروژه و ساخت یافتن وب سرویس پروازهای خارجی آموزش لینوکس دی جی موزیک انتظارسخت شد صلوات زیادبفرستیدالهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم زندان دیو تکاب جامع ترين وب سايت پيش بيني مسابقات ورزشي