بله همون طور که از عنوان مشخصه توی موبایل تارزان غیرتی اسم من gerdaloom با یک بوس خوشگل ذخیره شده حالا جریان کشتن گردالو چیه؟ جریان اینه که گردالو رفت روی ترازو وزن کشی کرد و دید وای بر من وای بر کائنات وای بر زندگی پاندایی شدم ۹۸ کیلوی ناقابل! الان برم دکتر که دکتر عزیز حق داره بگه برو اصلا ریختت رو نبینم! ۸۷ کیلو بودم و گفته بود باید ۶۱ کیلو شی بعد من شدم ۹۸ البته نیتم خیر بود میخواستم با سال ۹۸ ست کنم! خلاصه بدو بدو رفتم باشگاه ثبت نام کردم اونم نه از این عادی‌های سوسول طوری رفتم سراغ یک ورزش خیلی لعنتی خفن با بالاترین بازده و خب باید بهتون بگم توی همون تستش که مربی تعیین میکنه میتونم ادامه بدم یا نه به هلاکت رسیدم و فردا اولین جلسه رسمی شروع میشه اما شاید جالب باشه بدونین که با همون ده دقیقه شدم ۹۶.۷ در این حد نابود شدم.
روش ورزشش این مدلیه میری ازت کلی تعهد میگیرن که اگه افتادی مردی بعد نمیان بگن چرا کشتیش! یعنی برگه‌اش ترسناکه باید تایید کنی صرع نداری بیماری قلبی نداری فشار خون نداری زخم تازه نداری ال نداری بل نداری و ضمنا اون شکم قلمبه ات حاصل از چربیه نی نی توش نیست بعد که تایید کردی میری توی رختکن بهت لباس ورزشی نخی میدن میگن بپوش بعد که میای بیرون میگن حاضری؟ یهویی با آبپاش خیس خالیت میکنن! بعد یه جلیقه شبیه جلیقه ضد گلوله رو میگیرن جلوت که بپوشی میپوشی بعد خودشون سیم‌هاش رو وصل میکنن و شوت میشی تو بغل مربی.
بعد مربی با توجه به نیازت بهت ورزش میده و ورزشش چیز خاص و پیچیده‌ای نیست همون پلانک و اسکوات و از این گومبول بازیا با توپ مدیسنبال شایدم مدیسن بال و برای شخص بنده یکسری حرکات تعادلی و قدرتیه که روی پا تمرکز داره اما با باشگاه عادی یه تفاوت جزیی داره اون جلیقه جذابه بود اونو وصل میکنن به یه چیزی بهت برق منتقل میکنن با پالس مشخص تا عضلاتت درگیر انقباضات مشخص بشه.
بعد آخرین ورزش من یه چیزی بود که نمیدونم اسمشو ولی شبیه همون پلانک بودش بعد دیگه من بعد اون خوابیدم رو تشک دیگه نمیخواستم بلند شم اصلا راه نداشت! و از شدت خستگی تو در و دیوار میرفتم و تعویض لباسم کلی طول کشید. بعد می‌خواستم بخاطر هزینه ادامه ندم اما بابام گفت یک ماه برو خصوصا وقتی یک سابقا گردالویی گفت خیلی خوبه و موثره و تاییدش میکنه حالا فردا اولین جلسه بیست دقیقه‌ای من میشه و بشدت استرس دارم که تهش دیگه کاردک لازم شم که بیان با کاردک از کف زمین جمعم کنن!
اگه خواستین درباره این نوع خاص از ورزش بدونین خود را روشن نموده سرچ بفرمایید ورزش ایکس بادی یک سایتی میاد برید بخونید همون نتیجه اول و نتیجه دوم که سوالات رایج در مورد ایکس بادیه
برای خودم اون بخشش جالب بود که نوشته بود قبل از اختراع برق با این ماهی برق دارها توی روم و مصر اگه درست یادم باشه این کار انجام میشده بعدم برای فضانوردها و ورزشکارهای آسیب دیده استفاده شده.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمونه سوالات برق صنعتی درجه ۱ خورشید 97 یا dopogame شاپ اینتکس salvage yard باغ سپیدار دین واندیشه روغن هسته خرما | قهوه هسته خرما دیجی اسمان