چهارشنبه سوری‌تون مبارک فقط مراقب باشید کوفت خودتون و بقیه نکنید.
من که تو برنامه دارم فقط و فقط فیلم ببینم و پیتزای پپرونی با نون سبوس دار بخورم (یک عدد نان سبوس دار سه نان برداشته دو ورقه پپرونی قرار داده یک یا دو زیتون برداشته خرد کرده بر روی پپرونی ریخته پنیر پیتزا را برداشته رنده کرده بر روی پپرونی ریخته دقت نموده گوشه‌های پپرونی رو هم بگیره که جمع نشه سپس ۵ دقیقه در فر یا ۴ دقیقه در ماکرویو گذاشته و پس از تغییر رنگ پنیر پیتزا با نون حاضره خوردن کرداهه!) این واسه وقتاییه که دلم پیتزا میخواد ولی رژیمم البته بیشتر حس لقمه پپرونی و زیتون میده ولی خوشمزه است.
رشته پلو رو باید امروز ظهر میخوردیم یا شب باید بخوریم؟! ما گذاشتیم شب بخوریم ولی حسی در من میگه باید ناهار میخوردیم.
خلاصه امیدوارم چهارشنبه سوری رو به سلامت سپری کنید و به استقبال سال علوی برید و سال‌تون رو با روز پدر شروع کنید انقدر هم عکس از باباهاتون نکنید تو چشم و چال ملت باشه باباتون خوبه عشقه جای ادا اطوار و پز و نمایش برید دستش رو ببوسید نه اینکه بیاید عکس بذارید بابام فلان و بیسار دل اونی که باباش بده یا باباش فوت شده رو بسوزونید یکم انسان باشیم و این صوبتا (میدونین که خودم بابام ته بابای خفنه واسه خودم نمیگم)
به نظرتون به اساتید و اینا تبریک عید بگم؟ شماره اینا رو دارم: فشارخونیان، بلبل، آنجلا، اونی که داره مامان میشه (قربون خودش و نی نیش برم من آخه) و خمینی و همسر! مهران مدیری هم دارم ولی خب این یه مورد رو اصلا دوست ندارم دیگه بهش سلام کنم حتی!
به جز اینا ایمیل استاد استندآپ کمدی و ایمیل پرنسسم دارم که عشقای منن حالا به نظرتون به این چند تن و از همه مهم‌تر مسئول مهربون و جذاب آموزش تبریک بگم یا که نگم؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Carla فروشگاه اینترنتی دُرشاپ ویستا پنجره delbar DARKNESS مجله سرگرمی جهانی مقاله انجمن حفاظ ویلا چیز آموز