بیکارالدوله یک دوست مجازی جدید و ناشناسه که بسیار بسیار شبیه به زمر ۵۳ است یعنی مذهبیه ولی با این که دیانت ما عین ت ماست یا بالعکس مخالفه و خب اولش که شروع کردیم حرف زدن اصلا فکر نمی‌کردم چنین فردی باشه و وقتی فهمیدم مذهبی و نمازخون و ایناست کلی تعجب کردم اونم فکر می‌کرد من یه دختر تک بعدیم که فقط درس می‌خونم و فقط مسیر خونه دانشگاه رو بلدم تا اینکه بهش درباره یک فردی گفتم و رفتارم و اتفاقات که دیدم شوک شد بعد دیگه کلی صحبت کردیم و قرار بود برام دعا کنه توی یکسری چیزها لعنتی یه جوری مستجاب الدعوه است که جدیدا من فقط نیت می‌کنم دیگه عمل نمی‌کنم برای رسیدن به نیتم. خود به خود خواسته‌ام برآورده میشه!

چند وقتی بود تو فکر شاغل شدن بودم امروز یکی خودش یهویی اومد ازم خواست برم مصاحبه برای یک کاری که دانشجوییه یعنی از اون بالا بالایی تا پایین پایینی تقریبا همه دانشجو یا استاد دانشگاه هستن و بین دانشگاهی و ایناست برم اگه تو مصاحبه‌اش قبول شم جا داره یه قر شادمانی ریز بدم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مد و زیبایی آسمان کویر سلام ! احوالتون ؟ سامانه گردشگری بیاسفر خاکستری مهران موزیک Joshua مرکز تعمیرات سخت افزار ایران همه چی موجوده طایفه بزرگ عبدالهی